Ekologická likvidace vozidel baner
Kontaktujte nás pro ekologickou likvidaci vozidla Vyplňte náš formulář pro ekologickou likvidaci vozidla Ceník výkupu vozidel Záruka ekologické likvidace vozidla

OTEVÍRACÍ DOBA

telefon

Pondělí

8-17

Úterý

8-17

Středa

8-17

Čtvrtek

8-17

Pátek

8-17

Sobota

8-14

Neděle

8-14

Formulář plná moc pro ekologickou likvidaci vozidla cena výkupu osobního vozidla pro ekologickou likvidaci cena výkupu nákladního vozidla pro ekologickou likvidaci cena výkupu pracovního stroje pro ekologickou likvidaci cena výkupu nekompletního vozidla pro ekologickou likvidaci cena výkupu kompletního vozidla pro ekologickou likvidaci cena výkupu havarovaného vozidla pro ekologickou likvidaci

likvidacevozidel_ostrava

VÝKUP VOZIDEL

 

Likvidace autovraků a výkup vozidel

 

Potřebujete-li se neodkladně zbavit havarovaného, nebo jinak poškozeného a nepojízdného vozidla? Potom jste návštívili ty správné stránky! Pro vozidlo si zdarma přijedeme, naložíme a odvezeme. Stačí Vám na to jediný telefonát domluvit si cenu a vhodný termín odvozu vozidla či autovraku.

Provádíme ekologickou likvidaci všech vozidel a to ať už osobních, nákladních, užitkových, autobusů, motocyklů či ostatních dopravních a manipulačních vozidel a to bez jakého koliv rozdílu stáří, značky nebo technického stavu.

Vyplatíme Vám ihned na ruku peníze za vozidlo za největší možnou reálnou cenu na trhu. Následně autovrak bezplatně odtáhneme a vystavíme Vám zdarma doklad o ekologické likvidaci autovraku. V případě zájmu nabízíme administrativní služby jako je zrušení zákonné pojistky a odhlášení vozidla z registru vozidel na dopravním inspektorátu.

Neváhejte a využijte naši bezkonkurenční nabídky. Kontaktujte nás telefonicky, nebo vyplnte náš kontaktní formulář a my se Vám ozveme. Jsme firma, která dlouhodobě působí na trhu. Ekologická likvidace vozidla je vždy tím správným směrem, jak se zbavit autovraku v souladu s přírodou a zákony České republiky.

JAKÉ DOKLADY POTŘEBUJETE K EKOLOGICKÉ LIKVIDACI?

K úspěšné a rychlé ekologické likvidaci vašeho vozidla musíte mít připraven technický průkaz, aby Vám mohl být vystaven doklad o ekologické likvidaci vraku.V případě,že nejste majitelem postačuje mít sepsánu plnou moc,jenž nemusí být úředně ověřena.V případě dotazů nás kontaktujte.Rádi Vám pomůžeme.

ODKAZY NA UŽITEČNÉ STRÁNKY!

 

Ministerstvo životního prostředí ČR, zákon o odpadech

Dopravní inspektoráty

Stránky, které Vám poradí v otázkách povinného ručení

 

Ekologická likvidace vozidel volejte

Nahoru